Річна виручка Emirates впала на 66% \ фото REUTERS

Одна з найбільших авіакомпаній світу Emirates в фінансовому році, що закінчився в березні, отримала збиток у розмірі $5,5 млн, в той час як роком раніше у неї був прибуток $288 млн.

Збиток її материнської компанії, Emirates Group, склав $6 млрд, і це перший збиток більш ніж за 30 останніх років, йдеться в офіційному прес-релізі компанії. Річна виручка Emirates впала на 66%, до $8,4 млрд.

Крім цього, авіапарк компанії скоротився за рік на 11 літаків. За рік Emirates перевезла 6,6 млн пасажирів, що на 88% менше, ніж роком раніше.

Вперше в історії Emirates Group були проведені скорочення співробітників у всіх підрозділах, включаючи авіакомпанію Emirates. В результаті штат Emirates Group скоротився на 31%, до 75 тис. осіб.

Читайте такожEmirates відмовиться від ілюмінаторів у літаках на користь віртуальних вікон

Причиною скорочень і зниження показників авіакомпанія називає пандемію коронавірусу, через яку польоти були припинені в березні 2020 року на тривалий час, і досі певні обмеження зберігаються.

Влада Дубаю надавала підтримку Emirates з початку пандемії, вклавши в авіакомпанію за цей час $3,1 млрд, передає kommersant.

Вас також можуть зацікавити новини