Шулявський міст знову на ремонті / Фото УНІАН

У Києві розпочато чергові ремонтні роботи на Шулявському мосту. Дорожники повернулися на столичний шляхопровід через проспект Перемоги, який відкрили для проїзду після реконструкції менше ніж рік тому.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Читайте такожУ Києві почали асфальтувати Шулявський шляхопровід

Рух по мосту обмежено. Для проїзду автомобілів залишили по одній смузі в обох напрямках руху. Решта смуг закриті на ремонт.

Новий асфальт

Як говориться в сюжеті, напередодні на мосту було частково покладено свіжий шар асфальту, саме тому і продовжили ремонтні роботи, оскільки шляховики мають намір закінчити укладання нового асфальту по всій поверхні моста.

Де обмежать проїзд

Сьогодні, 20 серпня, буде розпочато укладання нового асфальту на стороні моста, що веде у бік метро «Почайна». Автомобілі пустять по новому, вже застиглому асфальту, а смуги зі старим асфальтом будуть перекриті.

Також сьогодні будуть закриті з'їзди з мосту на проспект Перемоги в напрямку площі Перемоги та в напрямку виїзду зі столиці.

Коли обіцяють закінчити ремонт

Укладання верхнього шару асфальту дорожники обіцяють закінчити до кінця цього тижня, тобто фактично до 23 серпня.

Хронологія подій

  • Реконструкція Шулявського моста почалася навесні 2019 року. Автомобільний рух по мосту було відновлено в кінці грудня 2019 року. Загальна вартість реконструкції розв'язки на початку робіт становила 830,12 млн грн, тривалість будівництва - 17 місяців. Пізніше влада Києва заявила про зростання вартості проекту через значні зміни до проектних рішеннях.
  • У листопаді 2019 року відкриття першої черги Шулявського шляхопроводу перенесли на наступний рік. На ремонт розв'язки було виділено понад один мільярд гривень, але як з'ясувалося, цього не вистачило.
  • 10 лютого 2020 року на експертизу був переданий проект коригування кошторису реконструкції Шулявського шляхопроводу, згідно з яким підвищилася загальна вартість будівельних робіт. Загальна вартість моста зросла до 1,726 млрд грн.
  • 9 липня 2020 року в Києві частково обмежили рух по Шулявському шляхопроводу.
  • 18 липня 2020 року в Києві почали асфальтувати Шулявський шляхопровід , який вже понад рік перебуває на реконструкції.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram