"Велике будівництво" на Львівщині / facebook.com/LV.UKRAVTODOR

На Львівщині в рамках інвестиційного проєкту "Мале Карпатське коло", який є частиною програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", будуть відновлені 37 мостових переходів. В регіоні в даний момент ремонтуються шість об’єктів, зокрема мостові переходи на автодорогах М-06 Київ – Чоп та Т-14-24 Сколе – Славське. 

Про це повідомила у Facebook Служба автомобільних доріг Львівської області.

Так, на мостовому переході через річку Бринівка на трасі М-06 Чоп у селі Тухолька на км 681+309 ведеться капітальний ремонт. На одній частині споруду вже відремонтовано, а підрядники приступили до демонтажних робіт на іншій стороні переходу.

"Окрім ремонту цього моста, проводимо роботи з капітального ремонту на переправах через річки Бринівка у селі Плав’я та Сможанка у селі Сможе на дорозі Київ - Чоп", - додали в автодорі.

Також роботи завершуються на мостах через річки Орява поблизу села Орява та Орявчик у селі Козьова на трасі М-06 і через річку Опір у селищі Славське на дорозі Т-14-24.

В рамках проєкту "Мале Карпатське коло" в області буде відновлено 75,5 км доріг державного значення: 51,5 км траси М-06 та 24 км дороги  Т-14-24. 

"Інвестиційний проєкт "Мале Карпатське коло" спрямований для покращення доступності центральної частини Українських Карпат в межах Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, що сприятиме збільшенню туристичного потенціалу та покращенню соціально-економічного становища в регіоні", - зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Нагадаємо, раніше Президент Володимир Зеленський заявив, що цього року в Україні "Велике будівництво" відновить 4500 км доріг державного значення, а також 245 мостів та шляхопроводів.