этот материал доступен на русском

У другому турі виборів проголосували полярники на станції «Академік Вернадський» (фото)

17:22, 21 квітня 2019
Вибори 2019
1319 0
На українській антарктичній станції «Академік Вернадський» уже завершено голосування на виборах президента / фото mon.gov.ua

На українській антарктичній станції «Академік Вернадський» уже завершено голосування на виборах президента України. Воно почалося сьогодні, 21 квітня 2019 року, о 8.00 за місцевим часом (14.00 за київським часом) і тривало близько години.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Читайте такожУ США почалося голосування на виборах президента України (фото)

Для голосування у другому турі президентських виборів на станції «Академік Вернадський» було створено спеціальну дільницю. На ній свій голос змогли віддати всі учасники 24-ї Української антарктичної експедиції - 12 полярників та полярниць. Тобто явка склала 100%.

Протокол з результатами буде оприлюднено після закінчення голосування в Україні.

Нагадаємо, що 31 березня українські полярники також голосували в першому турі виборів. Тоді в голосуванні на станції “Академік Вернадський” взяли участь 34 громадянина – 11 учасників 23-ої Української антарктичної експедиції та 23 члени сезонного загону науковців. Вони також повним складом,  тобто зі 100% явкою, віддали свій голос на виборах президента.  

Учасники українських антарктичних експедицій мають можливість реалізувати своє виборче право на станції «Академік Вернадський» з 1998 року. Вони можуть взяти участь в обранні президента та парламенту (голосувати за списки партій), проте не голосують за кандидатів у мажоритарних округах та не беруть участі у місцевих виборах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter