этот материал доступен на русском

ОВК 94 округу, де балотуються Дубінський і Кононенко, несподівано замінила членів дільничних виборчкомів

20:15, 21 липня 2019
Вибори 2019
1638 0
фото УНІАН

Окружна виборча комісія 94 округу (Київська область), де балотується соратник колишнього президента Петра Порошенка Ігор Кононенко, несподівано замінила членів дільничних виборчкомів на території Ковалівської територіальної громади.

Як повідомляється з місця подій, замінені всі члени виборчкомів сел Марьянівка, Устимівка, Пологе, Ковалівка, Вінницькі стави, Пшеничне. Тепер голоси місцевих жителів там будуть рахувати нові прислані люди, а не ті, які проводили самі вибори.

Чим саме було викликане таке рішення, на місцях не розуміють, підозрюючи, що воно спричинене вкрай низькими результатами, які, як очікується, набере на території тергромади кандидат Ігор Кононенко. До якого прихильно ставиться керівниця ОВК Циганій, призначена за квотою «Європейської солідарності». Під протоколом про заміну членів ДВК стоїть її прізвище, хоча її самої із ранку немає на робочому місці.

Наразі обурені мешканці готують акції протесту. Члени дільничних комісій та голови сіл закликають журналістів втрутитися та не дати сфальсифікувати результати народного волевиявлення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter