У Вінниці вперше застосували сучасний препарат проти інфаркту

10:07, 31 березня 2008
Країна
80 0

Вартість одного флакону майже 9 тис. грн.

У Вінниці спеціалізованою бригадою Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги уперше було успішно застосовано препарат «Металізе» проти інфаркту.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у повідомленні управління охорони здоров’я Вінницької міськради

Згідно повідомлення, виклик до оперативного відділу станції надійшов 16 березня о 3 год. 15 хв. Прибувши за викликом, спеціалізована бригада швидкої медичної допомоги провела догоспітальний тромболізис препаратом «Металізе» 57- річному хворому гострим коронарним синдромом, ускладненим кардіогенним шоком. Після чого хворого було доставлено в кардіологічне відділення. Його cтан та об’єктивні дані свідчили про успішне проведення лікування.

Вартість одного флакону препарату «Металізе» становить майже 9 тис. грн.

Як свідчать матеріали Доказової медицини, проведення тромболізису на догоспітальному етапі бригадами швидкої медичної допомоги вдвічі зменшать смертність хворих від гострого інфаркту міокарда в порівнянні з проведенням його в умовах стаціонару.

Як повідомляв УНІАН, У Вінниці в 2008 році заплановано придбання протиінфарктних препаратів для бригад швидкої медичної допомоги. Сучасні протиінфарктних тромболізісні препарати будуть придбані для попередженням ранньої смертності та ускладнень інфаркту міокарда на ранніх стадіях захворювання.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter