Експерти ВООЗ: смерть юнака з Краматорська не пов’язана з вакцинацією

09:34, 23 травня 2008
Країна
1 0

Міністр охорони здоров’я України Василь КНЯЗЕВИЧ зустрівся з Генеральним директором Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет ЧЕН...  ВООЗ висловлює готовність надати допомогу Україні у врегулюванні питання імунізації...

Міністр охорони здоров’я України Василь КНЯЗЕВИЧ зустрівся з Генеральним директором Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет ЧЕН. На зустрічі був присутній голова Європейського бюро ВООЗ Марк ДАНЗОН.

Як повідомили УНІАН у прес-службі МОЗ, представник ВООЗ запевнила, що ознайомлена з ситуацією навколо імунізації в Україні, та висловила своє занепокоєння з цього приводу. Зокрема, вона наголосила, що експерти ВООЗ, вивчивши обставини трагічного випадку у Донецькій області, не мають підстав пов’язувати смерть підлітка з вакцинацією.

Вона також висловила готовність надати найкращих експертів для отримання достовірної та повної інформації щодо питання імунізації населення.

М.ЧЕН також відзначила, що, на її думку, не можна в питаннях здоров’я нації керуватись поняттями політичної доцільності, адже звинувачення, які пролунали на адресу вакцини індійського виробництва, повинні ґрунтуватись на беззаперечних доказах національних і міжнародних експертів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter