Відпустка не повинна підірвати здоров`я

11:04, 05 червня 2008
Країна
0 0

Як адаптуватися до чужого клімату

Відправляючись у відпустку, слід дотримуватися певних рекомендацій, які не дозволять вам підірвати власне здоров`я.

Пом`якшити реакцію організму на зміну кліматичних умов можна за допомогою лікарських препаратів, дія яких направлена на зміцнення імунної системи.

Це можуть бути: настоянка елеутерокока, приймати її слід по сорок крапель три рази на день за півгодини до їжі; настоянка женьшеня, її приймають по двадцять-тридцять крапель три рази на день за сорок хвилин до їжі.

Прискорюють процес адаптації процедури, які пропонуються в багатьох  санаторіях, йдеться про аеротерапію, при якій використовується кисень і лікувальна фізкультура.

Найбільше навантаження на організм надає переміщення з одного часового поясу в інший, при якому відбувається різка зміна клімату, буквально протягом декількох годин.

На думку медиків, слід надавати перевагу  залізниці, особливо це стосується тих, хто страждає на захворювання серцево-судинної системи і гіпертоніків. Не радять медики подорожувати і морським транспортом.

При тривалому автобусному переїзді можуть загостритися захворювання суглобів, варикозне розширення вен. Таким хворим краще добиратися до кінцевого пункту на залізничному або повітряному транспорті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter