Німеччина виділила ще 2,8 млн євро на гуманітарну допомогу для сходу України

15:31, 22 листопада 2017
Країна
341 0

Важливою складовою проекту є психосоціальний догляд за потерпілими через конфлікт з посттравматичним синдромом, серед яких багато дітей.

фото УНІАНФРН допомагає найбільш постраждалим особам, що живуть уздовж контактної лінії в Донецькій і Луганській області / Фото УНІАН

Федеративна Республіка Німеччина виділила ще 2,8 млн євро на гуманітарну допомогу для сходу України.

Читайте такожНімеччина виділить ще 1,5 млн євро гуманітарної допомоги для українців, постраждалих із-за війни на Донбасі

Про це УНІАН повідомили у відділі преси і роботи з громадськістю Посольства Німеччини в Україні.

Зазначається, що Німеччина додатково виділяє 2,8 млн євро на гуманітарні проекти міжнародної благодійної організації ADRA в Україні на період 2018-2019 років. У 2016 і 2017 роках організації ADRA було виділено 1,8 млн євро.

Крім того, сказано, що організація внесе додаткові 200 тисяч євро з власних коштів. "Проект надає безпосередню допомогу найбільш постраждалим особам вздовж контактної лінії в Донецькій та Луганській області, зокрема багатьом внутрішнім переселенцям. Заходи йдуть на користь переважно людям похилого віку, інвалідам, одиноким матерям, батькам та багатодітним сім‘ям. Наприклад, ADRA надає термінову допомогу з утеплювального аварійного ремонту і теплоізоляції житла, постачає пальне на зиму та організовує забезпечення чистою питною водою та гігієнічними наборами, зокрема, людей, що перетинають контактну лінію і мають подовгу стояти в чергах. Подальшою складовою проекту є психосоціальний догляд за постраждалими від конфлікту з посттравматичним синдромом, серед яких є багато дітей", - сказано у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter