Суд у справі ЄЕСУ знову перенесли

16:19, 12 квітня 2013
Харьків
0 0

Суддя: без підсудної - ніяк

Олександр ПЛАХОТНЮК, захисник Юлії ТимошенкоХарків. 12 квітня. УНІАН. Київський районний суд Харкова переніс слухання кримінальної справи щодо фінансових порушень у діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України» на 10.00 вівторка, 23 квітня.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення оголосив головуючий суддя Костянтин Садовський з огляду на відсутність у залі судових засідань екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та її захисниці Євгенії Тимошенко.

Під час судового засідання, яке тривало близько 15 хвилин, представники державного обвинувачення запропонували перенести суд у зв’язку з відсутністю Ю.Тимошенко.

Водночас, захисники екс-прем’єра висловилися за необхідність розгляду заявленого ними на попередніх засіданнях клопотання про закриття кримінальної справи.

Адвокат Олександр Плахотнюк наголосив, що справа щодо ЄЕСУ вже була закрита і правомірність її закриття підтвердив Верховний Суд України.

Зі свого боку К.Садовський зауважив, що клопотання захисту Ю.Тимошенко буде розглянуто на відповідній стадії судового процесу за участі самої підсудної.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter