ФСБ хотіла втемну використати колишніх учасників АТО для скоєння терактів в Росії – Грицак

02:34, 18 серпня 2017
Політика
1209 0

Головна новинка російських спецслужб – це використання втемну колишніх учасників АТО для прикриття своїх операцій.

ФСБ готує чергову провокацію проти нашої держави / фото УНІАН

ФСБ РФ намагалася втемну використати колишнх учасників АТО для скоєння терактів в Росії.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив голова СБУ Василь Грицак сьогодні на брифінгу в Києві.

«Цинізм російських спецслужб полягає в тому, що ФСБ заради досягнення геополітичних цілей вищого російського керівництва не тільки планує вбивство українських громадян, але і готова організувати масові жертви серед російського, тобто свого, населення. Фактично мова йде про сценарії, які були використані спецслужбами РФ у 1999 році, які слугували фактично початком чергової чеченської кампанії», - заявив він.

Читайте такожФСБ Росії готує в Україні теракти і гучні вбивства державних діячів - Грицак

«Головна новинка російських спецслужб – це використання втемну колишніх учасників АТО для прикриття своїх операцій. Ми отримали інформацію, що ФСБ через підконтрольну структуру, Федеральний інформаційний центр, готує чергову провокацію проти нашої держави», - зауважив Грицак.

Він зазначив, що керівники цього центру отримали завдання від ФСБ підібрати з числа колишніх воїнів АТО, громадян України, кандидатів для нібито заробітків в Росії і як посередників залучили двох громадян України.

«Трьом колишнім учасникам АТО – це Бондар Юрій, Морозов Сергій, Юркевич Станіслав – посередники, жителі Дніпропетровщини, запропонували виїхати в Москву і здійснити там незначні будівельні роботи, за це отримати хорошу винагороду. Адже саме на цих колишніх військовослужбовців планували повісити власноруч підготовлені, як ми вважаємо, диверсії або теракти в Москві, і не тільки в Москві», - розповів Грицак.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter