ГПУ: у справі про розбещення дітей є лише один обвинувачений

10:26, 26 жовтня 2009
Політика
10361 0

Чому Луценко передав справу

У кримінальній справі про розбещення двох малолітніх дітей є лише один обвинувачений - їхній батько, інших, у тому числі підозрюваних, немає.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України.

«У справі наразі є тільки один обвинувачений, більше ні обвинувачених, ні підозрюваних немає», - сказали в Генпрокуратурі.

Пояснюючи причину передачі цієї справи з Головного слідчого управління МВС у провадження Генпрокуратури, у прес-службі зазначили, що, згідно з положеннями Кримінально-процесуального кодексу, відомство може витребувати у своє провадження будь-яку справу, тим більше, ту, яка набула широкого суспільного резонансу.

Як повідомляв УНІАН, 13 жовтня народний депутат від Партії регіонів Вадим КОЛЕСНІЧЕНКО заявив про факти розбещення неповнолітніх.

У свою чергу міністр внутрішніх справ України Юрій ЛУЦЕНКО 14 жовтня повідомив, що ще в квітні цього року у справі про розбещення двох неповнолітніх дітей висунуто звинувачення і затримано батька цих дітей.

20 жовтня з трибуни Верховної Ради О.МЕДВЕДЬКО заявив, що відомство направило керівництву МВС лист, в якому просить Міністерство внутрішніх справ провести службову перевірку і притягнути до відповідальності посадовців, які недбало ставилися до розслідування справи про розбещення дітей.

Як зазначив генпрокурор, матір потерпілих дітей двічі зверталась до Дніпровського районного управління Києва, після порушення кримінальної справи працівниками міліції не було своєчасно вжито заходів зі встановлення винних осіб, а їх упізнання було проведено лише через місяць після порушення кримінальної справи.

24 жовтня поінформоване джерело повідомило УНІАН, що керівництво Генпрокуратури України після заслуховування матеріалів кримінальної справи щодо розбещення двох малолітніх дітей прийняло рішення забрати справу із Головного слідчого управління МВС України для подальшого розслідування слідчими відомства.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter