Карикатура Сергія Йолкіна
Сьогодні у Львові біля головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» паралельно проходять акції опозиціонерів та прихильників Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, під головуванням якого в даний час у виші відбувається засідання Ради регіонів.

Як повідомив УНІАН начальник Відділу зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області Денис ХАРЧУК, перед початком засідання представники всеукраїнського об’єднання «Свобода», скандуючи гасло «Янукович, геть зі Львова!», намагалися прорватися на територію університету, а також намагалися спровокувати сутичку з учасниками акції на підтримку Президента, які також зібралися біля центрального входу «Львівської політехніки» на вул. Степана Бандери.

«Представники «Свободи» провокували сутичку з представниками молодіжних та громадських організацій, які з плакатами на підтримку Президента України та уряду стояли біля головного входу. Тому працівникам міліції довелося силами спецпідрозділу «Беркут» відтіснити учасників акції протесту ВО «Свобода» на протилежний бік вулиці і стримувати їхню агресивну поведінку кордоном бійців «Беркуту», - зазначив Д.ХАРЧУК.

У цей час працівники міліції продовжують тримати кордон між активістами «Свободи», які під скандування «Ганьба!» вимагають засудити антидержавницьку діяльність Президента та його команди, та прихильниками В.ЯНУКОВИЧА, які скандують «Янукович наш Президент!».

У коментарі УНІАН голова Львівської міської організації ВО «Свобода» Іван ГРИНДА зазначив, що працівники міліції застосували до учасників пікету силові методи і відтіснили їх на протилежний бік вулиці, перешкоджаючи проведенню раніше анонсованого пікетування у формі вистави про «Царя Медведа та його холопів». За словами І.ГРИНДИ, пікетувальники у такий спосіб мали висловили своє ставлення до Президента та його команди.

Також на площі біля «Львівської політехніки» представники молодіжних організацій та Української республіканської партії встановили плакат з написом «Янукович – фальшивий президент» і принесли великий ялинковий вінок, обвитий жовто-блакитними і траурними стрічками, який мають намір встановити біля центрального входу університету під час виходу В.ЯНУКОВИЧА.

Сьогодні у Львові вжито безпрецедентних заходів безпеки та охорони громадського порядку. У місцях перебування глави держави несуть посилене патрулювання працівники міліції, на що скаржаться жителі міста, які із затримкою можуть дістатися до місць роботи, а мешканці вулиць, прилеглих до «Львівської політехніки», не мають можливості безперешкодно потрапити до під’їздів своїх будинків або відвідати кафе, які знаходяться поблизу вишу.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram