Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Рівненська облрада вимагає заборонити діяльність Компартії України

Рівненська обласна рада звернулася до Міністерства юстиції з вимогою заборонити діяльність Комуністичної партії України (КПУ).

Депутаты Ривненского облсовета просят запретить КПУ/ фото gorodkiev.com.ua
Депутати Рівненської облради просять заборонити КПУ/ фото gorodkiev.com.ua

Відповідне звернення було ухвалене сьогодні на черговій сесії обласної ради.

Ляшко назвав комуністів "продажними шльондрами" (відео)

Питання про прийняття цього звернення не було на порядку денному засідання. Воно було внесене на вимогу близько 100 активістів, які увійшли до сесійної зали під час засідання.

Після того, як представник активістів зачитав текст запропонованого звернення, голова Рівненської облради Михайло Кирилов зазначив, що такі документи виносяться на розгляд сесії лише за поданням депутатів облради, і заявив, що в цьому випадку готовий внести запропонований текст звернення від свого імені.

Перед голосуванням депутати взяли перерву для доопрацювання звернення. Зокрема, з тексту були прибрані речення, в яких говорилося, що комуністи і досі перебувають при владі і навмисно завдають шкоди державі.

КПУ вербує пенсіонерів для участі в провокаціях на південному сході України - Кличко

В кінцевому варіанті звернення, яке було прийнято одноголосно 55 присутніми в залі депутатами, облрада попросила Міністерство юстиції позбавити реєстрації КПУ за те, що її представники беруть активну участь у сепаратистських діях, які призвели до кровопролиття та людських жертв.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку