Тимошенко і Зубков говорили віч-на-віч більше години

17:20, 20 лютого 2008
Політика
1826 0

...замість запланованих 30 хвилин

Зустріч прем`єр-міністрів України і Росії Юлії ТИМОШЕНКО і Віктора ЗУБКОВА віч-на-віч тривала 1 годину 15 хвилин замість запланованих 30 хвилин.

Як передає кореспондент УНІАН, В.ЗУБКОВ, відкриваючи переговори урядових делегацій України і Росії в розширеному складі, повідомив, що в ході зустрічі у вузькому форматі сторони обмінялися думками з ряду ключових моментів українсько-російських відносин.

«Я скажу прямо, що ми констатували позитивну динаміку наших торговельно-економічних відносин. Товарооборот минулого року становив більше 30 млрд. доларів», - сказав В.ЗУБКОВ.

Прем`єр-міністр Росії також відзначив позитивну динаміку відносин в галузі інвестиційної співпраці, виробничої кооперації. «Серед ключових галузей ми виділили енергетику, зокрема атомну, авіакосмічну промисловість, традиційно йде успішно науково-технічна співпраця», - додав він.

В.ЗУБКОВ також вважає основним завданням урядів України і Росії відновлення діяльності комітету з економічного співробітництва міждержавної комісії Ющенко-Путін. За його словами, відновлення діяльності комітету сприятиме реалізації плану дій Україна – Росія до 2009 року.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter