фото facebook.com/a.palchevskyi

Журналіст Дмитро Гордон вважає, що Пальчевський не агент, а чинний офіцер спецслужб Російської Федерації.

Про це Дмитро Гордон заявив у своєму відеоблозі.

Він спростовує інформацію, що Пальчевський – російський агент.

"Мені доводиться чути часто, що Андрій Пальчевський є агентом спецслужб Російської Федерації. І я хочу дати гнівну відповідь людям, які ці чутки розпускають. Тому що у мене є думка моя, мені так здається: Андрій Пальчевський є не агентом спецслужб Російської Федерації, а чинним офіцером спецслужб Російської Федерації», – зазначив Гордон.

Журналіст акцентував увагу на тривалому характері роботи Пальчевського в Україні.

«Насправді це кошмар, коли протягом тривалого часу людина, що закінчила базовий інститут ГРУ Радянського союзу, Головне розвідувальне управління ГРУ Генштабу ЗС СРСР, довгий час жив у Росії та займалась там політичною діяльністю, яка їздила у спеціальні військові відрядження в ЛАОС та інші країни за завданням очевидно ГРУ Генштабу ЗС РФ... Ця людина спокійно веде агітацію в мери Києва, ця людина ніким не перевіряється і ніяких розслідувань на цей рахунок з боку держави, яка воює з Росією, як і раніше немає», – заявив Гордон.

Він нагадав, що вчора Цензор.нет. опублікував докази наявності у Пальчевського російського громадянства.

"Я також хочу сказати, що по гарячих слідах народний депутат України Андрій Кіт звернувся в СБУ у зв'язку з інформацією про російське громадянство Пальчевського", - резюмував Дмитро Гордон.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram