У Польщі знайшли капсулу з нацистськими газетами, що ідеально збереглися (фото)

10:20, 20 вересня 2016
2639 0

Біля міста Злоцєнець в Західно-Поморському воєводстві Польщі знайдено мідну трубку з різними предметами, що ідеально збереглися з 1934 року, коли місто було частиною Німеччини.

zlocieniec.pl

Як повідомляє мерія Злоцєнця, 13 вересня капсула була перевезена у національний музей у Щецині і там розкрита.

Всередині були знайдені місцеві газети від 21 і 22 квітня 1934 року, кілька конвертів з різним вмістом, бланк запрошення на відкриття місцевого "Орденсбурга" (так нацисти іменували елітарні заклади для навчання молодих членів НСДАП), книга, присвячена 600-річчю тодішнього Фалькенбурга (Злоцєнця), брошура, випущена з нагоди 600-річчя міста, монети, у тому числі срібні, фотографії та панорами міста, карта, яка представляє Злоцєнець на рубежі XIV і XV століть, рекламний буклет Фалькенбурга, ілюстроване видання німецьких профспілок, що містить відомості про цей регіон, а також латунна плитка, підписана виробником капсули.

Читайте такожВлада Австрії хоче конфіскувати дім, де народився Гітлер

Як повідомляє Independent, в трубці серед іншого були знайдені фотографії фюрера Третього Рейху Адольфа Гітлера та два примірники його книги Mein Kampf ("Моя боротьба").

Капсула була похована під час будівництва "Орденсбурга Крьоссінзее" в Злоцєнці (нині ж побудована нацистами база використовується Збройними силами Польщі). Дослідники розкопали її, незважаючи на товстий бетон, наявність ще німецьких мін та грунтові води.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter