Податкова міліція «взялася» за кіровоградських виробників нелегальної горілки

09:00, 30 жовтня 2014
Суспільство
70 0

У вівторок співробітниками податкової міліції, за фактами незаконного зберігання та збуту алкогольних напоїв, маркованих підробленими акцизними марками, були проведені обшуки в приміщеннях Подільсько-Полеского філії ТОВ «Олександрія-БЛИГ».

depositphotos.com

Про це повідомляють "Экономические известия" з посиланням на прес-службу Першого заступника голови Державної фіскальної служби України Володимира Хоменка.

В ході обшуку було виявлено та вилучено 11 400 пляшок незаконно виготовленої лікеро-горілчаної продукції, а також 328 000 грн. готівкових коштів, одержаних від її реалізації. Була вилучена горілка «Пшенична», «Кришталева», «Українська супер» і «Олександрія» виробництва ТОВ «Олександрія-БЛИГ» (Кіровоградська обл. р. Олександрія), а також горілка «Пшенична» виробництва ТОВ «ДА-ЛВ» (м.донецьк).

Претензії до ТОВ «Олександрія-БЛИГ» з боку податкової міліції виникали і раніше. З початку року в різних регіонах України з незаконного обігу було вилучено 93 000 пляшок лікеро-горілчаної продукції ТОВ «Олександрія-БЛИГ» на суму 2,9 млн. грн. Крім того, в рамках вже розпочатих кримінальних проваджень та за результатами проведених перевірок компанії було донараховано 3,3 млн. грн. несплачених податків.

Слідчі дії тривають.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter