Статус учасника бойових дій зможуть отримати близько 6 тисяч бійців АТО

15:33, 30 жовтня 2014
0 0

У Мінсоцполітики кажуть, що поки що не мають остаточних даних.

REUTERS

Статус учасника бойових дій можуть отримати близько 5-6 тис. бійців, які воювали в зоні антитерористичної операції на сході країни.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на міжнародній конференції в четвер повідомив перший заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін.

"Поки остаточних цифр немає. Ми поки що можемо говорити про 5-6 тисяч осіб, які сьогодні можуть отримати статус учасника АТО", - сказав Мущинін.

Читайте такожПрезидент підписав указ про посилення соцгарантій учасникам АТО і жителям Донбасу

Також перший заступник міністра зазначив, що з державного бюджету виділено достатньо коштів, щоб забезпечити соціальний захист переселенців і учасників АТО.

"Коштів з держбюджету для соцзахисту учасників бойових дій і переселенців достатньо, щоб реалізувати це повною мірою", - сказав Мущинін.

Він пояснив, що уряд розробив необхідні програми для соцзахисту цих категорій громадян, крім того забезпечено додаткове фінансування за рахунок міжнародних організацій.

Як повідомляв УНІАН, раніше в Мінсоцополітики повідомили, що статус учасника бойових дій отримали вже понад 800 учасників АТО.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter