этот материал доступен на русском

«Укрлендфармінг» Бахматюка інвестував 2 млн гривень у програму підтримки дитячих навчальних закладів

11:21, 06 вересня 2018
Суспільство
4877 0
Актуально

За рахунок коштів «Укрлендфармінгу» Олега Бахматюка оновлено приміщення шкіл і дитячих садків, закуплено меблі, оргтехніку та канцтовари в 560 населених пунктах країни 

Про це повідомила операційний директор групи компаній «Укрлендфармінг» Галина Ковток.

За її словами, «господарюючи на землі, що вимірюється сотнями тисяч гектарів, ми розвиваємо сільське господарство України. І чітко усвідомлюємо високу відповідальність за добробут громад на територіях присутності». 

Галина Ковток наголосила, що одним із напрямів корпоративної соціальної відповідальності групи компаній «Укрлендфармінг» є турбота про громади. «Ми втілюємо проекти, спрямовані на дітей, - професійна орієнтація і підтримка навчальних закладів. Ми ремонтуємо спортзали, їдальні, харчоблоки, котельні, будуємо ігрові майданчики. І щороку інвестуємо в це мільйони гривень», зазначила вона.

Безпосередньо більше 8 тисяч дітей по всій країні вже третій рік поспіль отримали від «Укрлендфармінгу» в подарунок до Дня знань щоденники серії «Світ аграрних професій». «Щоденники - частина програми профорієнтації, адже завдяки кольоровим ілюстраціям і захоплюючому тексту діти дізнаються про широкий вибір професій в агрогалузі й отримують мотивацію працювати на землі. За час реалізації проекту компанія подарувала школярам понад 20 тисяч щоденників на суму більше півмільйона гривень», підсумувала Галина Ковток.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter