Місто-господаря Євробачення–2017 назвуть "найближчими днями"

16:49, 29 липня 2016
651 0

Вже найближчими днями буде названо місто, яке прийматиме міжнародний пісенний конкурс Євробачення – 2017.

Фото wikimedia.org

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Міністерства культури України.

Зазначається, на після проведення інспекції міст-претендентів на проведення у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення на чолі з міністром культури Євгеном Нищуком оргкомітет опрацьовує подані заявки. Результати експертизи та саме місто-господар Євробачення – 2017 обіцяють названі вже найближчим часом.

Читайте такожОголошення міста-господаря Євробачення-2017 перенесли "на невизначений термін"

Так, протягом 25-28 липня члени оргкомітету, спільно з представниками Європейської Мовної Спілки – інспекторами Йоном Ола Сандом та Надьєю Буркхард, особисто відвідали усі ключові об’єкти у Києві, Одесі та Дніпрі. Отримані в рамках експертизи документи щодо стану їх будівництва та реконструкції опрацьовуються фахівцями задля визначення строків та реальних можливостей підготуватися до проведення відомого європейського музичного конкурсу.

"Під час цієї інспекції з представниками EBU я насправді був гордий за Україну – яка ми велика, цікава, різнобарвна держава, де кожне місто має свою родзинку, унікальну атмосферу і так гостинно готове приймати гостей", – сказав Нищук.

Як повідомляв УНІАН, 27 липня на окремому позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалене рішення щодо надання державних фінансових гарантій організаторам конкурсу Євробачення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter