Воду в "ЛНР" поки не подаватимуть: водоканал заборгував 145 мільйонів гривень - міністерство

21:42, 19 травня 2017
Суспільство
239

Водоканал обслуговує близько 50 тисяч людей на підконтрольній українській владі території та близько 400 тисяч на території окремих районів Луганської області.

Воду в

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб за участю представників міжнародних гуманітарних організацій відбулося обговорення проблем роботи КП «Попаснянський районний водоканал». Про це повідомляється на сайті міністерства.

Читайте такожБойовики "ЛНР" провели військовий парад в окупованому Луганську (фото)

«Основною метою підприємства є задоволення потреб населення, промислових та інших груп споживачів в послугах з централізованого водопостачання та водовідведення. Це близько 50 тис. людей на підконтрольній українській владі території та близько 400 тис. людей на території окремих районів Луганської області (ОРЛО)», – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що протягом тривалого часу водоканал забезпечував водопостачанням споживачів ОРЛО, не отримуючи будь якої компенсації за її споживання.

«За цей час у підприємства накопичилася заборгованість за спожиті ресурси, в тому числі за електроенергію. За даними керівництва КП, сума боргу за електроенергію складає 145 млн грн, відтак постачання питної води на непідконтрольну територію на даному етапі є неможливим», - йдеться в повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter