Змагання проходили 2-4 червня в Києві / Житомирська облдержадміністрація

Житомирські спортсмени вибороли першість на відкритому чемпіонаті Києва та Київської області з пауерліфтингу та окремих вправ UPC-2017.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, проходили змагання 2-4 червня у Києві.

Житомирщину представляли неодноразові переможці та призери різноманітних чемпіонатів та турнірів: клуб Житомира «Крейзі Джек» та радомишлянин, депутат Житомирської обласної ради Микола Григорович, а також малинчанин, керівник управління Держспоживслужби у Радомишльському районі Віталій Філоненко, який брав участь у змаганнях як учасник та тренер.

Григорович виборов золото та срібну медаль, підтвердивши норматив на звання майстра спорту.

Тренер та учасник змагань Філоненко виборов  золото і срібло з жиму лежачи та екстремального жиму.

Як повідомляв УНІАН, у Житомирі розпочалися велогонки на швидкість серед дітей від 2-х до 12 років "Дивогонка – Весна 2017".