Мер Житомира звернувся до профспілок за допомогою у вирішенні питання виплати зарплат медикам (фото)

12:28, 17 серпня 2017
Суспільство
148

Житомирська міська рада вже неодноразово зверталася до Міністерства фінансів та Міністерства охорони здоров’я щодо недостатнього фінансування медичної галузі.

http://zt-rada.gov.ua

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин звернувся до профспілок за допомогою у вирішенні проблеми виплати зарплат медикам міста. Про це кореспонденту УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської міської ради.

Як зазначається у повідомленні, профспілки мають підтримати медичних працівників у проблемі з виплатою їм заробітних плат.

Про це під час зустрічі з профспілками міста повідомив Житомирський міський голова  Сухомлин.

 " У державний бюджет України минулого року заклали субвенцію на охорону здоров’я не у повному обсязі. Таким чином, у 2017 році очікується заборгованість по зарплатні медикам Житомира у розмірі 64 млн грн",- повідомляють у прес-службі міськради.

За даними цього відомства, наразі у Житомирі знову ростуть борги із зарплати медикам.

http://zt-rada.gov.ua

«Зараз знову накопичується заборгованість по зарплаті нашим медичним працівникам. Я звертаюся до профспілок, щоб ви допомогли у вирішені цієї проблеми. Якщо держава не виконає своїх зобов’язань, то місто буде змушене шукати гроші у своєму бюджеті. Всі розуміють, що це кошти житомирян, які можна використати на потреби міста», - сказав  Сухомлин.

Керівники міста провели низку зустрічей з заступниками міністрів і міністрами. Підсумком цього стала поїздка медпрацівників до Кабміну з вимогою виплатити заробітну плату.

http://zt-rada.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter