Київстар ТБ

Березень 2024 року запам'ятався українцям численними серіальними прем'єрами. На телеканалі 1+1 Україна вийшли драма  "Обіцянка Богу" та мелодрама  "Ніхто не ідеальний". Ефір ТЕТ поповнився третім сезоном комедії "СидорЕнки-СидОренки. Ферма розбрату" та драматично-комедійним серіалом про трьох сестер "Зозулі". На Новому каналі відбулася прем'єра 5 сезону "Будиночку на щастя". На СТБ вийшов серіал "Просто Надія", на Бігуді – турецький серіал "Заборонений плід". Канал 2+2 показав одразу декілька прем'єр: "Холод",  "Позивний "Тамада" і "Хід коня".

Окрім цього, телеканали презентували нові шоу та нові сезони вже популярних програм. ТЕТ зарелізив другий сезон квіз-шоу "Я люблю Україну" та новий сезон проєкту "Ліга сміху. Волонтерський десант 3". На Новому каналі стартувало шоу "Хто знає?", "Розсміши коміка по-новому" та "Поле". СТБ показав новий сезон реаліті-шоу "Супермама".

Традиційно, платформа кіно та телебачення Київстар ТБ розповідає про основні результатами теледивлення у березні. Ця аналітика продемонструє, як українці споживали новинний та розважальний контент, а також каналів-лідерів. 

Відео дня

Нагадаємо, що поки тривають оновлення панелі Nielsen, яка до повномасштабної війни займалася телевимірюваннями, ринок продовжує орієнтуватися на дані переглядів від ОТТ-платформ. Так, з червня 2023 року платформа надає звіти по дивленню на основі тільки платних підписок.

ТОП-10 телеканалів у березні 2024 року

Очолює список телеканал СТБ, частка якого зросла на 0,8 п.п. і становила 8,8%. На другому місці Новий канал зі зростанням на 0,7 п.п. і часткою 7,8%. На третьому — ТЕТ зі зростанням частки на 0,7 п.п. — 6,0%. За ним із часткою 5,7% йде 2+2 (+0,4 п.п. до лютого). На п'ятому місці опинився 1+1 Україна з незначним зниженням частки на 0,3 п.п. у порівнянні до попереднього місяця — 5,6%. Далі йде 1+1 Марафон, який збільшив свою частку на 0,2 п.п. — 4,7% частки.  

Показники телеканалів ICTV2 та ICTV зросли на 0,2 п.п. та 0,1 п.п. відповідно із частками 4,6% та 4,3%.

Канал Бігуді продемонстрував рекордну місячну частку у березні — 3,4%, збільшивши свої показники на 0,3 п.п. у порівнянні до лютого. Десятку каналів-лідерів замикає тематичний плейлист Подорожі — безкоштовна добірка контенту від 1+1 media — частка якого зросла на 0,3 п.п. і становила у березні 2,8%. 

Канал NTN у ТОП-10 не ввійшов, однак здобув рекордну місячну частку з початку 2024 року — 2,3% (+0,3 п.п. до лютого). 

ТОП-20 телеканалів на Київстар ТБ у березні 2024 року

Медіагрупи та дивлення

Власні та партнерські телеканали 1+1 media — 1+1 Україна, ТЕТ, 2+2, 1+1 Марафон, ПЛЮСПЛЮС, Бігуді, KVARTAL TV та Comedy Central — продовжують очолювати рейтинг медіагруп із часткою 28,0%, демонструючи зростання на 1,4 п.п. 

Канали групи StarLightMedia — Новий, СТБ, ICTV2, ICTV — тримають 2 місце із сумарною часткою 27,3% (+1,9 п.п до лютого). Inter Media Group на третьому місці й продовжує демонструвати зростання в березні на 0,5 п.п. у порівнянні до лютого із часткою 4,1%.

Рейтинг медіагруп_березень_Київстар ТБ

Дивлення новинного контенту

Сумарна частка основних телеканалів, які транслюють марафон "Єдині новини" на платформі Київстар ТБ, у березні показала стабільне зростання на 0,2 п.п. та становила 9,8%. Незмінним лідером залишається 1+1 Марафон, частка якого в березні склала 4,7% (+ 0,2 п.п.). На другому місці ICTV, який збільшив частку на 0,1 п.п. до 4,3%. Показники Інтера без змін — 0,5%.

Серед новинних каналів свої лютневі показники зберегли 24 канал —1,2%, 5 канал — 0,2% та Еспресо — 0,6%. Невелике падіння частки продемонстрував Прямий — 0,7% частки (- 0,1 п.п.). 

Найпопулярніші серіали та фільми на Київстар ТБ у березні

Оскароносна стрічка Мстислава Чернова "20 днів у Маріуполі" увійшла в ТОП-10 фільмів за кількістю переглядів на Київстар ТБ серед усього VOD контенту в період виходу із 21 по 24 березня. Також він став фільмом №1 за кількістю продажів за весь час існування платформи. Фактично за 3 дні ця українська документальна стрічка обігнала світові та українські кінохіти в категорії "Покупка". 

За ним на другому місці фільм "Довга доба", що є спільним проєктом Алана Бадоєва та 1+1 Україна, а трійку замикає дитяча новинка "Щенячий Патруль: Мегакіно". Окрім цього, в ТОП-10 тайтлів за кількістю переглядів від унікальних абонентів потрапив фільм "Блаженство" від Amazon Prime з озвучкою від 1+1 Production на замовлення Київстар ТБ.

За кількістю переглядів у трійку лідерів увійшли серіали "Ніхто не ідеальний", "Зозулі" та "СидорЕнки-СидОренки". На четвертому місці — серіал "Просто Надія", а на п'ятому —  "Будиночок на щастя".

Гарні результати в ефірі каналу 1+1 Україна у день прм'єри 4 березня показав серіал "Ніхто не ідеальний" із часткою 6,5%, а на ТЕТ — серіал "СидорЕнки-СидОренки. Ферма розбрату" з часткою 5,3%. Прем'єра телесеріалу "Зозулі" зібрала 5,5% частки в ефірі каналу ТЕТ 18 березня. 

Також високий результат в ефірі 2+2 показав серіал "Позивний "Тамада" із часткою 4,7%.

Нагадуємо, що бібліотека платформи кіно та телебачення Київстар ТБ налічує найбільшу відеотеку українського контенту — понад 1000 тайтлів. Це найкращий показник серед усіх ОТТ-платформ в Україні.