Жорін заявив, кого шукає Росія / колаж УНІАН, скріншот, фото СБУ

Росіяни наймають людей для різних диверсій, зокрема для підпалів автомобілів ЗСУ або нападу на ТЦК, зазначив заступник командира Третьої окремої штурмової бригади Максим Жорін.

"Зараз русаки вливають шалені кошти в пошук таких долб****в для здійснення різного роду диверсій. Усі підпали авто ЗСУ, усі напади на ТЦК тощо - не якісь випадкові епізоди, і тим більше не "реакція суспільства" на щось. Це системна робота Росії. Хтось працює "на ідеї", когось обманом затягують, але здебільшого суто на комерційних засадах", - зазначив боєць.

Він додав, що СБУ постійно працює, але потрібно розуміти масштаби:

Відео дня

"Вони просто величезні. Тому це справа не тільки спецслужб - це відповідальність кожного. Обов'язково потрібно реагувати, передавати інформацію, фіксувати все. Від цього залежить ваша безпека".

Раніше в СБУ заявили про запобігання серії підпалів військового транспорту ТЦК у Дніпрі.

Відомо про затримання групи зловмисників, які на замовлення спецслужб Росії готували підпали авто військовослужбовців ТЦК у прифронтовому Дніпрі.

"Для здійснення вибухової діяльності фігуранти планували використовувати саморобні запалювальні засоби у вигляді так званих "коктейлів Молотова". Щоб визначити потенційні цілі, учасники групи об'їжджали територію міста, де намагалися виявити паркінги, на яких військовослужбовці залишають свої автомобілі", - повідомили в СБУ.

Вас також можуть зацікавити новини: