Росіяни хваляться своїми танками Т-90 / фото ua.depositphotos.com

Росіяни спробували видати, що їхньому танку Т-90М "Прорив" вдалося "вижити" після удару ЗСУ з американського переносного протитанкового ракетного комплексу Javelin. Але ця інформація не відповідає дійсності - військові аналітики наполягають на несправності боєприпасів, пише Forbes.

Вказується, що, за висновками аналітиків, швидко загашена пожежа в танку, яку росіяни видавали за наслідки удару Javelin, насправді була спричинена "невитраченим паливом зі снаряда" самого ж танка після його пострілу.

"Коли стало очевидно, що ніхто не вірить у первісну історію, росіяни почали її переписувати, - йдеться в публікації. - Схоже, це частина російської тенденції видавати випадки з Т-90М, що перебували на межі катастрофи, як історії успіху".

Нове "пояснення" звучало так, що "Javelin втратив наведення і врізався туди, де був дим... кілька осколків потрапили через гармату в башту".

У Forbes вказали на те, що наразі не існує жодних відеозаписів, на яких Т-90М дійсно знищують цілі або виграють бої - щось, що можна було б протиставити знаменитому відео, де американська бойова машина піхоти M2 Bradley підстрелила хвалений російський танк.

Крім того, ЗСУ продовжують публікувати численні відео підривів Т-90М, здебільшого невеликими дронами, додала у виданні.

ЗСУ уразили Т-90М дешевим дроном - що повідомлялося

Нагадаємо, раніше повідомлялося, як російський танк Т-90М "Прорив", який Путін назвав "найкращим у світі", потрапив у воронку від КАБ окупантів, і вона стала для нього пасткою. Українські військові скористалися ситуацією і вдарили по танку дроном-камікадзе.

Вас також можуть зацікавити новини: