Єгорова знову потрапила в скандал / фото-УНІАН

Телеведуча Сніжана Єгорова знайшла в Інтернеті старе відео Сергія Притули, зняте в 2019 році, на якому він пародіює наркотичний прихід Добкіна у Верховній Раді. 

На відео, розміщене на Фейсбук-сторінці Єгорової, звернув увагу журналіст Денис Казанський. ""Ці чорти приймають закони!"- написала Єгорова, яка, мабуть, вважає що Притула депутат", - прокоментував пост телеведучої Казанський, зазначивши, що Єгорова "видала пародію за чисту монету".

"Далі конвеєр божевілля було вже не зупинити. Сотні репостів, прокляття в коментах... Обростаючи новими подробицями, відео пішло гуляти по анонімних телеграм-смітниках і сайтах ДНР. Там джерелом замість Сніжани Єгорової вже був названий "кореспондент сайту" Донбас. Сьогодні", який особисто бачив, як "парламентарій спочатку почав залипати під час засідання, а потім почався "прихід", під час якого Притула почав ховатися в закутках залу, і його схопив корчій"", - написав Казанський.

Читайте такожСніжана Єгорова заявила про "дресирування" російськомовних в Україні і назвала Онєгіна "автором" (відео)

Зазначимо, що відео з Притулою Єгорова виклала 24 січня. Відео вона супроводила таким підписом: "Сергій Притула під наркотою в парламенті незалежної від здорового глузду України!!!".

Як повідомляв УНІАН, буквально вчора Єгорова оскандалилася через свою публічну заяву про те, що підтримує президента РФ Володимира Путіна. "Я підтримую Володимира Путіна!!! І нехай ця таблетка від божевілля очистить ваш мозок від темної сторони свідомості!!! Дивіться як акт екзорцизму!!! Якщо не хочете, щоб на пекло перетворився ваш будинок!!!", - написала ведуча в соцмережі.