Фото УНИАН

Діти легендарного українського футболіста Андрія Шевченка роблять перші успішні кроки в спорті. Правда, сини вирішили не йти по стопах зоряного батька, віддавши перевагу тенісу.

Так, другий син Крістіан Шевченко став переможцем дитячого тенісного турніру для 10-річних в Уотфорді, Англія, пише "Сегодня".

facebook.com/sapronov.yuri

Старший син футболіста Джордан на тому ж турнірі у віковій категорії 12-річних посів третє місце.

Про це на своїй сторінці в facebook повідомив спонсор перших ракеток України Сергія Стаховського та Еліни Світоліної Юрій Сапронов, який взяв участь у турнірі в якості рефері.

Після завершення турніру Сапронов провів зустріч проти 9-річного Крістіана, а суддею матчу виступив сам Шевченко.

Судив дитячий півфінал в Уотфорді.(Село під Лондоном).До 12 років 3-е місце зайняв Джордан Шевченка.До 10 років - 1 мо...

Posted by Sapronov Yuri on 5 липня 2015 р.