"Десна" обіграла "Олімпік" / desna.football.com

У Чернігові завершився матч 28-го туру Прем'єр-ліги, в якому «Десна» приймала «Олімпік». Зустрічалися команди з нижньої частини таблиці. Перемогу здобула "Десна" з рахунком 2:1, повідомляє офіційний сайт турніру.

На 16-й хвилині матчу Денис Фаворов красивим ударом у "дев'ятку" вивів команду з Чернігова вперед. На 48-й хвилині Олександр Філіппов подвоїв перевагу «Десни». На 51-й хвилині сенегальський форвард донеччан Матар Діейе відіграв один гол. У час, що залишився, голів у матчі забито не було. Після цієї перемоги чернігівці набрали 38 очок і закріпилися на 7-й позиції, у "Олімпіка" - 28 пунктів і 9-та позиція.

Десна – Олімпік 2:1

Голи: 1:0 – 15 Фаворов, 2:0 – 48 Філіппов, 2:1 – 51 Діейе.

Десна: Паст, Фаворов, Імереков, Гітченко, Огиря, Богданов, Картушов (Якімів, 90+1), Фаворов, Мостовий, Волков (Сергійчук, 77), Пилипів (Безбородько, 85)

Олімпік: Кринський, Гришко, Снурніцин, Клименчук, Цимбалюк, Кравчук(Валєєв, 67), Гай, Сондей (Вантух, 74), Диэйе, Дегтярьов, Тейшейра.