facebook.com/fcdynamoua

В Києві на НСК "Олімпійський" завершився матч 29-го туру української Прем'єр-ліги, в якому «Динамо» приймало ФК «Маріуполь». Зустріч завершилася мінімальною перемогою команди Олександра Хацкевича з рахунком 2:1.

Кияни відкрили рахунок у першому таймі: новачок команди Карлос де Пена на 32-й хвилині відкрив рахунок у матчі ударом зльоту після подачі кутового.

Рахунок 1:0 зберігся майже до кінця зустрічі, проте на останніх хвилинах суперники обмінялися голами. На 87-й хвилині капітан "Динамо" Віктор Циганков дальнім ударом подвоїв перевагу в рахунку. У компенсований час екс-гравець "Динамо" і "Дніпра" Валерій Федорчук відіграв один м'яч, відгукнувшись на навіс Олександра Зубкова.

Якби «Динамо» втратило очки, «Шахтар» достроково вже сьогодні став би чемпіоном України.

Динамо – Маріуполь 2:1

Голи: 1:0 – 32 де Пена, 2:0 – 87 Циганков, 2:1 – 90 Федорчук.

Динамо: Бущан, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Сідклей, Сидорчук (Дуелунд, 90), Циганков, Андрієвський (Шапаренко, 90), де Пена, Шепелєв, Русин (Бесєдін, 82).

Маріуполь: Худжамов, Чоботенко, Биков, Кирюханцев, Яворський, Пихальонок (Борячук, 72), Ігнатенко, Мішньов (Морозюк, 57), Зубков, Чурко(Вакула, 62), Фомін.