"Олімпік" обіграв "Чорноморець" / ФК "Олімпік"

У матчі 29-го туру УПЛ в Києві "Олімпік" переміг "Чорноморець" - 2:1 - і залишив зону вильоту.

Матар вивів донецький клуб у першому таймі вперед, що дозволило "Олімпіку" піти на перерву з перевагою в один м'яч. У другій половині зустрічі одесити швидко зрівняли рахунок завдяки зусиллям Павлова, але Вантух через три хвилини знову вивів донеччан уперед. 2:1.

"Олімпік" набрав 31 очко і закріпився на 9-му місці. "Чорноморець" залишився на останньому місці і не зміг зрівнятися за очками з київським "Арсеналом". Відставання від киян і раніше становить три очки.

Олимпик – Чорноморець - 2:1

Голи: 1:0 – 17 Діейє, 1:1 – 47 Павлов, 2:1 – 49 Вантух.

Олімпік: Кринський, Цимбалюк, Гришко, Клименчук, Політило (Валєєв, 87), Вантух (Сондей, 79), Гай, Ксенз, Пасіч, Діейє (Дегтярьов, 80), Тейшейра.

Чорноморець: Кожухар, Рижук, Норенков, Грачов (Хамелюк, 68), Вільхьяльмссон (Семенів, 71), Танчик, Гошкодеря, Морозенко (Павлов, 46), Бабенко, Голіков, Коваль.

Вилучення: Норенков (90).