Ерлінг Холанд / REUTERS

Норвезький нападник Ерлінг Холанд відзначився дублем за дортмундську "Боруссію" в матчі 20-го туру Бундесліги проти "Уніону" (5:0).

Після переходу в "Боруссію" на рахунку 19-річного Холанда тепер 7 голів у трьох матчах за дортмундський клуб.

Як повідомляє OptaFranz, цей результат є новим рекордом Бундесліги. Холанд став першим в історії чемпіонату Німеччини нападником, якому вдалося забити 7 голів у трьох перших матчах.

Ще більш вражаючим цей рекорд робить те, що Холанд забив сім голів, завдавши сім ударів у площину воріт.

Варто також відзначити, що Холанд забив 7 голів всього лише за 136 хвилин, проведених на полі - в середньому 19,4 хвилини на один гол.

Раніше норвежець зробив хет-трик у матчі проти "Аугсбурга", а також дубль у грі з "Кельном".

Відеоогляд матчу "Боруссія" Д - "Уніон" доступний для перегляду на YouTube-каналі телеканалів "Футбол 1/2/3".

УНІАН раніше також повідомляв про те, що Кріштіану Роналду досяг історичної позначки підписників в Instagram.