Ерлінг Холанд / REUTERS

19-річний норвезький нападник Ерлінг Холанд зробив хет-трик у своєму першому матчі у складі дортмундської "Боруссії".

Неймовірний дебют Холанда, який в поточному сезоні заявив про себе у складі "Зальцбурга", відбувся в матчі 18-го туру Бундесліги проти "Аугсбургу".

Норвежець вийшов на заміну на 56-й хвилині матчу, коли його команда програвала. Вже через 183 секунди Холанд забив свій перший гол, а на 70-й і 79-й хвилинах відзначився ще двічі.

На рахунку форварда три удари по воротах і три голи. На хет-трик у нього пішло лише 23 хвилини.

Результативна гра норвежця допомогла "Боруссії" здобути перемогу з рахунком 5:3.

Холанд став другим після П'єра-Емеріка Обамеянга футболістом в історії "Боруссії", якому вдалося оформити хет-трик у дебютному матчі.

Відео доступно на YouTube-каналі "Футбол 1/2".

Також УНІАН повідомляв про те, що зірковий нападник "Барселони" вибув на тривалий термін.