Динамо здолало чвертьфінальну стадію / фото: ФК Динамо Київ

Київське "Динамо" стало півфіналістом Кубка України. У непростому матчі підопічні Олексія Михайличенка змогли пройти "Олександрію" - 1:0.

Перший реальний гольовий момент у "Динамо" виник на 52-й хвилині - після удару Назарія Русина "Олександрію" врятувала штанга.

На 55-й хвилині "Динамо" залишилося в меншості - Мохамед Кадірі отримав другу жовту картку за грубий фол.

Незважаючи на гру вдесятьох, на 79-й хвилині киянам вдалося забити, але гол був відмінений через VAR. Русин отримав пас від Сергія Сидорчука та наніс прицільний удар під штангу, але знаходився в мінімальному офсайді.

В овертаймі після ще одного шансу Русина "Олександрію" врятував Юрій Паньків, але в другому екстра-таймі він був безсилий, коли Віктор Циганков після пасу Томаша Кендзьори завершив хорошу атаку "Динамо". Цей гол залишився єдиним у матчі.

"Динамо" - "Олександрія" - 1:0

Гол: Циганков, 106

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Кадірі, Сидорчук, Караваєв (Циганков, 87), Буяльський (Шепелєв, 84), Вербич (Андрієвський, 117), Соль (Русин, 46)

"Олександрія": Паньків, Лучкевич, Дубра, Бухал, Мірошниченко, Банада (Безбородько, 108), Довгий (Грицук, 75), Гречишкін, Мішенко (Задерака, 34), Сітало, Третьяков (Шендрик, 118)

Попередження: Кадірі, Сидорчук, Попов - Бухал, Довгий, Мірошниченко, Гречишкін

Вилучення: Кадірі, 55 (повторне попередження)

Як повідомляв УНІАН, раніше півфіналістом Кубка України став "Маріуполь".