Златан тріумфально повернувся на поле / фото REUTERS

У четвертому турі чемпіонату Італії відбулося дербі, в якому зустрічалися "Інтер" і "Мілан".

"Россонері" святкували перемогу з рахунком 2:1.

Героєм матчу став форвард "Мілана" Златан Ібрагімович. Швед проводив першу гру після того, як перехворів на коронавірус. На 13-й хвилині бомбардир вивів "россонері" вперед, заробивши пенальті. Перший удар Ібрагімовича відбив воротар, але потім нападник зіграв на добиванні.

Через три хвилини Златан відгукнувся на подачу партнера і завдав удару в дотик - 2:0.

"Інтер" на 29-й хвилині скоротив відставання і встановив остаточний рахунок зусиллями Ромелу Лукаку.

Це вже четверта перемога "Мілана" в новому сезоні - команда лідирує в турнірній таблиці Серії А."Інтер" (7 очок) йде шостим.

"Інтер" - "Мілан" - 1:2

Голи: Лукаку, 29 - Ібрагімович, 13, 16

"Інтер": Ханданович, Д'Амброзіо, Де Врей, Коларов, Хакімі, Барелла, Брозович (Еріксен, 68), Перішіч, Відаль (Санчес, 84), Лукаку, Мартінес

"Мілан": Доннарумма, Калабрія, К'єр, Романьолі, Ернандес, Кессьє (Тоналлі, 87), Беннасер, Салемакерс (Кастільехо, 62), Чалханоглу, Леау (Круніч, 62), Ібрагімович

Попередження: Брозович, Відаль, Хакімі - К'єр, Кессьє

Відеоогляд матчу доступний на офіційному YouTube-каналі Серії А.