Ігор Рептюх / "Високий вал"

Українець Ігор Рептюх завоював золоту медаль зимової Паралімпіади-2018 у Пхьончхані, перемігши у змаганнях лижників на 20-кілометровій дистанції вільним стилем.

Про це повідомляє офіційний сайт Паралімпійських ігор.

Ігор Рептюх показав час – 44 хвилини 52,4 секунди. Найближчий переслідувач - француз Бенжамін Дав'є відстав від лідера на 1 хвилину 56,5 секунди. Бронзову нагороду виборов представник Норвегії – Хакон Олсруд.

Читайте такожДруге золото на зимовій Паралімпіаді-2018 Україні приніс Максим Яровий у лижних гонкахЩе один українець Сергій Романюк став сьомим. Він подолав дистанцію за 50 хвилин 44,8 секунди.

Слід відзначити, що для Рептюха це вже друга нагорода у Пхьончхані. У перший змагальний день у біатлонному спринті він завоював бронзову медаль.

Таким чином, в української збірної вже 3 золоті медалі, 1 срібна і 3 бронзові на Паралімпіаді у Пхьончхані.