Хокеїсти Володимир Трошкін та Денис Пасько / фото: НОК України

Українські спортсмени завоювали перші три медалі на зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які в ці дні проходять в Лозанні.

Про це повідомляє НОК України.

Хокеїсти Володимир Трошкін та Денис Пасько завоювали нагороди в рамках дебютного турніру у форматі "3 на 3". В даних змаганнях команди були укомплектовані спортсменами з різних країн.

Трошкін у складі команди "Green" став володарем золотої медалі, а Пасько разом з командою "Red" виграв срібло. У фіналі команда Трошкіна виграла з рахунком 10:4.

Ще одну медаль Україні принесли фігуристи Софія Нестерова і Артем Даренський. Спортивна пара виграла бронзу у змаганнях змішаних інтернаціональних команд в команді "Team Vision".

УНІАН раніше також повідомляв про те, що український плавець став віце-чемпіоном міжнародного турніру у Китаї.