Сергій Семенов / biathlon.com.ua

В Італії стартував чемпіонат Європи з біатлону, який почався невдало для українських біатлоністів. Вони навіть не потрапили у топ-30 індивідуальної гонки, показавши як погану швидкість, так і погану стрільбу.

Основний склад збірної України в індивідуальній гонці представляв Сергій Семенов, для якого чемпіонат став можливістю набрати форму після перерви у виступах. Артем Тищенко та Артем Прима, які також були заявлені на гонку, не стартували.

Очікувано кращий результат серед українців показав Семенов, тим не менш він не потрапив навіть у топ-30. У Семенова чотири промахи і відставання в більш ніж чотири хвилини від переможця - в результаті 34-е місце.

Руслан Ткаленко з трьома промахами програв Семенову 40 секунд (43-є місце), а Тарас Лесюк — півтори хвилини (48-ма позиція). У Андрія Доценка найгірший результат серед українців - 59-е місце: чотири промахи і аж шість з половиною хвилин відставання від переможця.

Чемпіоном Європи несподівано став 21-річний австрієць Фелікс Ляйнтер, для якого це перший подібний успіх на дорослому рівні. Срібло здобув чех Томаш Крупчик. Бронза - у німця Філіпа Хорна.