Навіщо перезавантажувати телефон: ви здивуєтеся, які плюси дає ця процедура / фото ua.depositphotos.com

Новенькі смартфони "з коробки" завжди працюють швидко, тому жодного дискомфорту користувачі зазвичай не відчувають. Однак інтенсивне його використання може призвести до певних проблем у роботі, зокрема зменшення його продуктивності та "гальм".

Банальна процедура, що позбавляє смартфон більшості дрібних лагів, якою всі нехтують – примусове його перезавантаження. Ця дія дає змогу в більшості випадків позбутися дрібних косяків і оптимізувати роботу ОС.

Важливо розуміти, що перезавантаження смартфона – це не тільки вимкнення з подальшим увімкненням, а й важлива процедура, що перериває виконання всіх фонових процесів, звільняє оперативну пам'ять і процесор від зайвого навантаження, а також – в окремих випадках – застосовує внесені зміни.

Відео дня

Як перезавантажити iPhone

Перше, що потрібно зробити з айфоном, це швидко натиснути і відпустити кнопку збільшення гучності, а потім – зменшення. Не потрібно чекати занадто довго, достатньо одного короткого натискання.

Після цього затисніть і утримуйте бічну клавішу (Power) доти, доки не з'явиться логотип Apple. Побачивши картинку, можете відпускати кнопку.

false

Як перезавантажити телефон Android

На відміну від iOS, на Android ця процедура помітно простіша. Усе, що потрібно – одночасно натиснути кнопки зменшення гучності та ввімкнення живлення. Утримуйте їх у натиснутому стані близько 15 секунд.

Після цього пристрій автоматично перезавантажиться або відкриє меню, де можна вибрати опцію перезавантаження.

false

Як часто потрібно перезавантажувати смартфон

Частота перезавантаження смартфона може залежати від низки чинників,  включно з типом пристрою, операційною системою, а також вашим індивідуальним досвідом використання. Але в більшості випадків одного перезапуску на тиждень більш ніж достатньо.

Якщо трапляється так, що смартфон для його працездатності доводиться перезавантажувати частіше, ніж раз на тиждень, найімовірніше, в його роботі є серйозні проблеми. Можливо, електронні компоненти виходять з ладу, або ж батарея не справляється з навантаженням, змушуючи смартфон переходити в щадний режим зниженого споживання потужності. У такому разі час оновити його на новішу модель.

Якщо ви в пошуках нового смартфона, популярний бенчмарк AnTuTu назвав найкращі смартфони за співвідношенням ціна/потужність на початок 2024 року. Для зручності рейтинг розбито на різні цінові категорії – всі вони пропонують по максимуму функціонала за адекватну ціну.

Водночас УНІАН розповідав про функцію, яка "вбиває" батарею та екран вашого телефона. На Android-пристроях вона з'явилася вже давно, а от на Айфонах дебютувала відносно нещодавно, тож для декого залишається загадкою.

Вас також можуть зацікавити новини: