На Тернопільщині платникам податків за 3 місяці повернули 157 млн грн ПДВ

10:45, 12 квітня 2019
Тернопіль
424 0
Фото bank.gov.ua

Як повідомили УНІАН у відділі організації роботи ГУ ДФС у Тернопільській області, загалом з початку року 97 суб’єктів господарювання заявили бюджетне відшкодування з ПДВ на розрахунковий рахунок в сумі 144 млн грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року вона зросла на 66 млн грн.

Станом на початок березня цього року платникам податків області повернули з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 157 млн грн податку на додану вартість. Порівняно з минулорічним періодом це майже удвічі більше. У січні-березні 2018 року суб’єктам господарювання відшкодували 78 млн грн ПДВ.

З початку цього року за результатами проведених перевірок фіскальні органи області упередили 900 тис. грн неправомірно заявленого до бюджетного відшкодування ПДВ.

На початок квітня 2019 року загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ склав 102 млн грн, зокрема 86 млн грн перебувають на стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування, 16 млн грн – на стадії судового та адміністративного розгляду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter