Голова Тернопільської ОДА Степан Барна посів друге місце у рейтингу КВУ

17:34, 28 липня 2017
Тернопіль
513 0

Барна посів друге місце в Україні, при цьому його рейтинг зріс на дві сходинки.

Рейтинг КВУ / фото КВУ

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна посів друге місце у рейтингу КВУ за результатом діяльності голів ОДА у 1-му півріччі. Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, дослідження базується на оцінці показників соціально-економічного розвитку регіонів, також свою думку висловили 213 експертів з усіх областей України.

Читайте такожТернопіль заполонили плакати з фотожабами на одіозних посадовців мерії (фото)

Барна посів друге місце в Україні, при цьому його рейтинг зріс на дві сходинки.

«У І півріччі цього року в Тернопільському регіоні мало місце зростання рівня промисловості. Так, індекс промислової продукції у січні-травні 2017 року порівняно з січнем-травнем 2016 року становив 106,8%. Експертами також було позитивно відзначено реалізацію інфраструктурних проектів області. Зокрема, експерти згадали про відкриття на початку липня в Тернополі реконструйованого лабораторного корпусу «Університетської лікарні», будівництво якого тривало з 2011 року. Вартість оновлення становила 40 млн грн, устаткування було закуплено у швейцарського виробника», - йдеться у звіті КВУ.

Інфорграфіка / фото КВУ

Успішну динаміку Тернопільська область також продемонструвала у сфері наповнення місцевих бюджетів, капітальних інвестицій. Важливим також стало, що область покращила показник щодо темпів зростання середньої та реальної заробітної плати, посівши за темпами приросту перше та друге місце в Україні відповідно.

Дослідження враховує оцінку показників соціально-економічного розвитку за 5 напрямками: розвиток промисловості, сільського господарства, темпи будівництва, експорт-імпорт, рівень доходів населення. Джерелами інформації є офіційні статистичні дані, інформація, надана ОДА на запит Комітету виборців України, інформація ЗМІ та спеціальні експертні опитування, проведені в межах проекту.

За підсумками 2016 року та І-го кварталу Барна входив до п’ятірки кращих голів ОДА. Повну версія «Рейтингу діяльності голів ОДА за І півріччя 2017 року» розміщена за посиланням: https://goo.gl/iiaJm8.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter