этот материал доступен на русском

В ОАЕ туристи зможуть оформити повернення ПДВ в торгових центрах і готелях

10:54, 12 лютого 2020
Новини туризму
118 0
До кінця 2020 року буде встановлено 55 кіосків \ arabianbusiness.com

В торгових комплексах і готелях в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) з'явилися кіоски самообслуговування для туристів, скориставшись якими вони можуть оформити повернення ПДВ зі зроблених покупок.

Читайте такожДубай став Меккою для туристів-любителів новизни і шику

Як повідомили в компанії Planet, яка є уповноваженим агентом Федерального податкового управління з питань оформлення повернення ПДВ, всього до кінця 2020 року буде встановлено 55 кіосків: 25 – в торгових центрах та 30 – у готелях. В даний час вже встановлено 9 кіосків, передає russianemirates.com.

Сьогодні повернення ПДВ можна оформити на морських, наземних і повітряних пунктах в'їзду і виїзду з ОАЕ. Завдяки кіоскам процедура оформлення скоротиться до декількох хвилин, до того ж туристам буде набагато зручніше пройти її в готелі або торговому комплексі.

Туристу потрібно буде просканувати свій посадковий талон, який підтверджує, що він покине територію ОАЕ протягом найближчих 24 годин, а також оригінал паспорту, та слідувати інструкціям електронної системи.

Варто відзначити, що в 2019 році туристи скористалися послугою повернення ПДВ 3,2 млн разів, а кількість магазинів, підключених до електронної системи, зросла до 12 310.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter