Тепер мандрівники можуть здати тільки один ПЛР-тест / Фото УНІАН, В'ячеслав Ратинський

Уряд Нідерландів змінив вимоги щодо тестування на коронавірус для авіапасажирів з України, Білорусі, Росії та інших країн, які віднесені до зони з високим ризиком зараження COVID-19.

Про це повідомляє Avianews.com.

Читайте такожПрезидент Єврокомісії закликала країни ЄС негайно розпочати підготовку "паспортів вакцинації"

Тепер мандрівники можуть здати тільки один ПЛР-тест, якщо з моменту взяття зразка до моменту посадки в літак минуло не більше 12 годин.

Також для пасажирів залишили колишню опцію. Вона передбачає проходження відразу двох тестів.

Один аналіз необхідно здати методом ПЛР. При цьому з моменту тестування до моменту перетину кордону Нідерландів має пройти не більше 72 годин. Другий тест передбачає експрес-перевірку на коронавірус. Його необхідно пройти не більше ніж за 4 години до посадки в літак.

Всі тести на коронавірус повинні мати негативний результат. Тільки в такому випадку пасажира пустять в літак.

Відзначається, що вимоги з тестування діють для всіх пасажирів з 13 років і старше, які слідують як в Нідерланди, так і з пересадкою в аеропорту Амстердама в треті країни.

Паспорта вакцинації: що відомо

  • 13 лютого головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що в Україні не вводитимуть паспорти імунізації, але можлива видача довідок про отримання щеплення від коронавірусу. Перший етап прищепної кампанії розпочався в Україні 24 лютого.
  • Експерти вважають, що введення паспортів вакцинації від COVID-19 може стати новою системою дискримінації людей.
  • 5 березня 2021 року Президент Єврокомісії закликала країни ЄС негайно розпочати підготовку "паспортів вакцинації".

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.