На допомогу жителям Донбасу не вистачає 52 мільйони доларів: припиняється підвіз води і продовольства

17:29, 19 серпня 2019
Війна
973 0
Десятки тисяч жителів Донбасу залишаються без необхідної допомоги у забезпеченні водою та їжею  / фото 24 канал

Про це йдеться в заяві координаторки системи Організації Об'єднаних Націй, координаторки з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги.

Донорів закликали збільшити фінансову підтримку для цивільних громадян на Донбасі.

Читайте такожУ Зеленського розповіли, як відновлюватимуть мир на окупованих територіях«Ми вдячні донорам за їхню підтримку нашої діяльності. Цього року понад 650 тисяч людей отримали допомогу та захист. Проте через нестачу коштів мільйони людей позбавлені вкрай необхідної допомоги», — зазначила Лубрані.

Вона зауважила, що поки що в цьому році мобілізовано менш ніж 30% фінансування, необхідного для гуманітарних заходів 2019 року.

«Через брак коштів було припинено постачання води водовозами для близько 20 тисяч людей та надання продовольчої допомоги для майже 30 тисяч найбільш незахищених людей. За останні два роки шість гуманітарних організацій змушені були зупинити свої програми через відсутність фінансування», — додала Лубрані.

За її словами, за умови швидкої мобілізації фінансування тисячі дітей у понад 30 школах зможуть продовжити навчання в безпечному середовищі, більш ніж 25 тисяч людей одержать необхідні продуктові набори та майже 30 тисяч родин, які проживають у пошкоджених будинках, отримають вугілля та іншу підтримку для зимового періоду.

Нагадаємо, Японія у 2019 році планує надати 2,8 млн доларів для підтримки переселенців та відновлення Донбасу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter