Олег Чаус розповів, як супротивники намагаються "вполювати" БМП Bradley / колаж з фото зі сторінки 47-ї ОМБр у Facebook та скріншоту

Триває повномасштабна війна в Україні, і на фронті бойова машина піхоти Bradley для супротивників є "дуже ласим шматочком", вони на неї полюють.

У супротивників вже є спеціальні підрозділи, які виставляють на певних ділянках, здебільшого на височині, і вони розуміють, по якій дорозі може їхати ця БМП, "просто чекають нашу машину для того, щоб її там "заптурити" або підірвати", розповів інструктор 1-го батальйону 47-ї бригади "Маґура" Збройних сил України Олег Чаус (позивний "Азимут") під час інтерв'ю Radio NV.

"У нас двояка ситуація (склалася, - Ред.) - часто піхота не захоче бути механіком Bradley, тому що вона розуміє, що коли їде Bradley, по ній летить все, її хочуть зупинити. А "бредлісти" не захочуть бути піхотинцями, бо вони вважають, що вони більш захищені в Bradley, і їм там мало що загрожує", - сказав він.

Відео дня

"Азимут" зазначив, що це "палка з двома кінцями". "Ті, хто в ній (у БМП, - Ред.) працюють, нею задоволені. Тих, кого вони вивозять, хлопці, яких вони вивозять, задоволені, тому що вони розуміють, що це дуже безпечна зона", - додав Чаус.

Важливі новини України про війну - зараз це варте уваги

Нагадаємо, наприкінці січня минулого року стало відомо, що США відправили в Україну першу партію БМП Bradley. Українська сторона отримала понад 60 одиниць такої техніки.

Пізніше - в останні дні лютого 2023-го, повідомлялося, що у Німеччині завершилася підготовка першого українського батальйону, який оснащений цими американськими БМП.

Вас також можуть зацікавити новини: