Названо можливий крок до російсько-українських мирних переговорів / колаж з фото УНІАН (В'ячеслав Ратинський) і flickr.com/bwjones

Мирні переговори з Росією в центрі уваги після нової ініціативи турецької сторони. Нібито можливий крок до переговорів на рівні парламентів України та РФ.

У Telegram-каналі "Кремлевская табакерка" йдеться про те, що існує можливість "узгодити проекти майбутніх переговорів на рівні парламентів або ж повноважних представників". За його відомостями, очевидно, що кожна сторона готується до можливості укладення якоїсь угоди, однак не варто очікувати, що це дуже скоро станеться.

Відео дня

У центрі уваги переговори з РФ - що варто знати

11 квітня в мережі з'явилася інформація, що турецька влада передала українській стороні та РФ свій варіант мирного договору. За відомостями журналістів, зокрема, Туреччина запропонувала заморозити війну по тій лінії фронту, яка зараз існує.

Нагадаємо, Київ виступає за те, щоб завершити війну за "формулою миру" Володимира Зеленського, до якої входять 10 пунктів. Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган говорив, що принципово підтримує пункти, які є в мирному плані українського лідера.

Вас також можуть зацікавити новини: