Експерт заявив про право України забрати у РФ свої землі / фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Україні потрібно повернути свої споконвічні землі, які були окуповано у Радянському Союзі. Йдеться про Кубань, а також частину Ростовської, Бєлгородської, Курської та Брянської областей.

Таку думку висловив політолог та економіст Олег Соскін, зазначивши, що Києву варто діяти методами Росії.

"Україна була незаконно окупована комунно-більшовицькими, чекістськими силами. Незаконно, без жодної згоди народу, Україну вставили у цей гребаний Радянський Союз", – зазначив експерт.

За його словами, у Радянському Союзі від України "відрізали" і забрали території, які тепер вона має повне право собі повернути:

"Договір Радянського Союзу був розірваний шляхом Біловезьких угод. І договір між Україною і Росією, який визнавав цілісність Російської Федерації Україною, був теж розірваний. Тому ми сьогодні ніяких договірних відносин з агресором не маємо. Але ми знаємо, що наші території було анексовано, як нині – Кримський півострів, частину Херсонської, Луганської та Донецької областей. Тому ми тепер маємо повне право повернути їх собі".

Війна в Україні: останні новини

За даними Генштабу ЗСУ, загальні бойові втрати Росії на війні в Україні 24 лютого орієнтовно становлять близько 86 тисяч 710 осіб, 560 з яких знищили за минулу добу.

Повідомлялося, що у Росії не можуть вирішити питання матеріально-технічного забезпечення мобілізованих російських військовослужбовців.

У Повітряних силах ЗСУ заявили, що Сили оборони зможуть дуже швидко звільнить окуповані території України, якщо отримають американські винищувачі F-15 і F-16, які мають країни НАТО.