ЗСУ готуються до бойових дій взимку / фото facebook.com/MinistryofDefence.UA

Цієї зими Збройні сили України планують атакувати ракетами командні центри, склади боєприпасів і лінії постачання в тилу російських окупантів.

Як пише New York Times, українські військові хочуть таким чином знизити боєздатність РФ. Зокрема, американські ракети ATACMS дають Силам оборони можливість завдавати ударів по позиціях ворога на всій окупованій території. До того ж кожен кілометр просування ЗСУ на півдні створює нові проблеми для противника.

Водночас, зазначається у матеріалі, Росія у 2023-му році навчилася куди краще адаптуватися до бойових дій, ніж торік. Країна-агресорка може спробувати змінити маршрути постачання або використати свою артилерію та авіацію для протидії обстрілам ЗСУ.

Відео дня

За словами аналітика Джека Вотлінга, якщо російські війська будуть втягнуті в оборону широким фронтом, а їхню логістику - сильно порушено, то вони можуть буквально промокнуть і замерзнуть.

"Якщо цілеспрямовані удари можуть погіршити їхню логістику, то обмежена підготовка і польова підготовка російських військ можуть максимізувати критичні порушення", - пояснив він.

Своєю чергою РФ буде завдавати ударів по цивільній енергетичній інфраструктурі України.

Війна в Україні - прогноз на зиму

Нещодавно міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін наголошує, що президент Російської Федерації Володимир Путін хоче занурити Україну у холодну зиму та темряву, але програє. При цьому агентство Reuters вважає, що наступної зими Україна зіткнеться з тривалими відключеннями електроенергії.

Стало відомо, як українські захисники готуються до холодного періоду року та які зміни у характері ведення бойових дій на фронті можуть бути під час холодів. Українські захисники вже ведуть підготовку до холодної погоди, утеплюють бліндажі та готують техніку. 

Вас також можуть зацікавити новини: