Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

У Данії ухвалений закон про конфіскацію цінного майна у мігрантів

Парламент Данії схвалив законопроект, що зобов'язує мігрантів, які прибувають в країну, здавати наявне в них майно, вартість якого перевищує еквівалент $1450.

fb.ru
Тисячі мігрантів, які нелегально в'їхали в ЄС, виявилися в Данії / fb.ru

На підтримку законопроекту проголосували 87 депутатів, включаючи представників двох найбільших парламентських фракцій, 27 членів парламенту висловилися проти, один утримався, передає Бі-бі-сі. Прихильники закону наполягають на тому, що країні необхідно вживати більше заходів, спрямованих на обмеження припливу мігрантів.

Законопроект викликав жорстку критику в самій Данії та інших країнах, коли про нього було оголошено на початку січня.

Влада Данії узгодила план конфіскації коштовностей у мігрантів

Данська влада наполягає на тому, що нові правила лише зрівнюють мігрантів з громадянами країни. Безробітні данці зобов'язані продати свою власність, якщо її вартість перевищує певну суму, для того щоб претендувати на отримання соціальних допомог.

Уряд Данії обговорить і ще одну неоднозначну пропозицію – затримувати возз'єднання сімей біженців і мігрантів, щоб позбавити їх стимулу просити притулку в Данії.

У 2016 році Данія, як очікується, прийме близько 20 тис. мігрантів. Як повідомило данське міністерство інтеграції, це на 5 тис. більше, ніж у минулому році.

Тисячі мігрантів, які нелегально в'їхали в ЄС, виявилися в Данії. Багато з них застрягли тут, намагаючись потрапити до Швеції.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку